top of page

Workshopy Scénického Boje

weboviky.jpg

Scénický boj

Naučíš se údery a kopy rozdávat i přijímat tak, aby to bylo pro díváky uvěřitelné, ale zároveň pro tebe a tvé herecké kolegy naprosto bezpečné.

EDA05175.jpg

Rigging/Lanka

Vyzkoušíš si jaké to je dělat údery, kopy, salta ve 2-3 metrové výšce, ať si připraven v případě že dostaneš roli v nové Marvelovce nebo v Matrixu.

Z důvodu osobnějšího přístupu a efektivnějšího výsledku, bude workshop omezen jen na 10 lidi, díky tomu se můžeme intenzivně celou dobu věnovat každému z Vás a zajistíme tak, že si z workshopu kromě nových dovedností a zkušeností, odnesete také video ( choreografie, rigging/lanka ) které pro Vás natočíme a zpracujeme ( ve stylu jako videa níže pod textem ) aby jste měli kvalitní materiál k Vašemu CV nebo do Showreelu. 

 

Workshop scénického boje pod vedením divadelního a filmového choreografa Daniela Bodláka ( který měl možnost pracovat a učit se od choreografu filmu jako Jason Bourne, 96 Hodin, Duna, Batman Temný rytíř povstal atd.. ) s jeho týmem Czech Action Crew. 

 

Jako choreograf Daniel Bodlák působil na seriálu pro Netflix Barbarians 2 ( Premiera Říjen 2022 )

Se svým týmem také zajišťoval veškeré akční scény na akční komedii Tři tygři ve filmu: Jackpot.

 

Daniel Bodlák také spolupracoval na inscenacích s divadly jako třeba divadlo Petra Bezruče v Ostravě, Činoherní Studio Ústí nad Labem, Moravské divadlo Olomouc, Divadlo Tramtarie, ale také strávil 6 měsícu v Číně, kde se podílel na bojových choreografii na akčním divadle pro 6 000 diváků 

Výtážek z recenzí z jedné inscenacích na kterých Daniel Bodlák spolupracoval jako choreograf

Divoké Historky, Divadlo Tramtarie

Režie: Filip Nuckolls

Choreografie bojových scén: Daniel Bodlák

Lidovky

Jan Kerbr, divadelní kritik

Bohatý (Jan Ťoupalík) a chudý (Vít Pištěcký) si udělují brutální „nakládačku“ takové intenzity, jakou jsem na českých jevištích ještě neviděl. Při dokonalé bojové choreografii neprýští divadelní krev na oděvu i tvářích z nějakých dobře ukrytých zdrojů, ale kolegyně, které sedí připraveny na židlích, protagonisty v akci červenou tekutinou postřikují.

Divadelní noviny
Pavla Bergmannová

Výrazná expresivita je totiž umocněna řadou rvaček, které mají velmi propracovanou pohybovou stránku (Daniel Bodlák).

Termín nejbližšího workshopu s kapacitou 10 lidí - zatím nevypsán

KdeOlomouc, Terrerovo nám. 921/4

        Nová Ulice 77900

        Judo Klub Olomouc

V kolik: 9:00 - 17:00 s pauzou na oběd

Co sebou?

Stačí Vám pouze pohodlné oblečení na cvičení ( doporučujeme kalhoty s delšími nohavicemi ) o zbytek se postáráme my ( rekvizity k boji, žíněnky, chrániče, vybavení na rigging )

Cena:  kč 

322492225_495817206034586_8144406335883756638_n.png
  • V případě, že workshop je již kapacitně naplněn, tak nezoufejte, dle zájmu budeme vyhlašovat další termíny

  • Workshopy probíhají v Olomouci na adrese: Tererovo nám. 921/4, Nová Ulice, 779 00 Olomouc

V případě zájmu, je možné také uskutečnit workshop na klíč dle Vaších požadavků ( více lidi, v místě a prostorech Vašeho města nebo divadla ) Pro případné dotazy a více informaci: info@czechactioncrew.com nebo tel číslo: 731046531

bottom of page