top of page

Workshopy Scénického Boje
   Akční video/Action Reel

Akční video/Action reel

Potřebujete oživit Váš herecký reel a třeba se i ukázát v roli akčního hrdiny? Připravíme Vás a natočíme s Vámi bojovou scénku, v podobném stylu jako níže uvedené video z naší produkce.

Workshopy Scénického boje

Workshopy jsou vhodné nejen pro umělce na volné noze, ale i pro divadelní soubory nebo školy/akademie herectví, na základě domluvy, jsme schopní přijet za Vám do divadla nebo školy kamkoliv po celé ČR. Kromě nových dovedností a znalostí, si každý učastník vyzkouší natočit i krátkou bojovou scénu 15 - 20 sekund, kterou po té obdrží zpracovanou a může ji použít pro prezentaci nebo ke svému CV.  Workshopy pořádáme minimálně v počtu 4 osob.

 

Workshop scénického boje pod vedením divadelního a filmového choreografa Daniela Bodláka ( který měl možnost pracovat a učit se od choreografu filmu jako Jason Bourne, 96 Hodin, Duna, Batman Temný rytíř povstal atd.. ) s jeho týmem Czech Action Crew. 

 

Jako choreograf Daniel Bodlák působil na seriálu pro Netflix Barbarians 2 ( Premiera Říjen 2022 )

Se svým týmem také zajišťoval veškeré akční scény na akční komedii Tři tygři ve filmu: Jackpot.

 

Daniel Bodlák také spolupracoval na inscenacích s divadly jako třeba divadlo Petra Bezruče v Ostravě, Činoherní Studio Ústí nad Labem, Moravské divadlo Olomouc, Divadlo Tramtarie, ale také strávil 6 měsícu v Číně, kde se podílel na bojových choreografii na akčním divadle pro 6 000 diváků 

Výtážek z recenzí z jedné inscenacích na kterých Daniel Bodlák spolupracoval jako choreograf

Divoké Historky, Divadlo Tramtarie

Režie: Filip Nuckolls

Choreografie bojových scén: Daniel Bodlák

Lidovky

Jan Kerbr, divadelní kritik

Bohatý (Jan Ťoupalík) a chudý (Vít Pištěcký) si udělují brutální „nakládačku“ takové intenzity, jakou jsem na českých jevištích ještě neviděl. Při dokonalé bojové choreografii neprýští divadelní krev na oděvu i tvářích z nějakých dobře ukrytých zdrojů, ale kolegyně, které sedí připraveny na židlích, protagonisty v akci červenou tekutinou postřikují.

Divadelní noviny
Pavla Bergmannová

Výrazná expresivita je totiž umocněna řadou rvaček, které mají velmi propracovanou pohybovou stránku (Daniel Bodlák).

bottom of page